Zrozumieć fizykę i poznać przyrodę

Fizyka inaczej

2013-09-24

W marcu 2013 roku przystąpiliśmy do projektu finansowanego przez Europejski Fundusz Społeczny „Zrozumieć fizykę i poznać przyrodę”- innowacyjne programy nauczania dla szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Celem projektu jest wdrożenie innowacyjnego programu nauczania z fizyki, co wiąże się z wykorzystaniem nowoczesnych technologii informatycznych i multimedialnych.

Ogromną korzyścią wynikającą z przystąpienia do projektu jest wyposażenie gabinetu fizycznego w tablicę interaktywną i rzutnik multimedialny, co znacznie podwyższyło ofertę naszej szkoły dla nowych uczniów.

W ubiegłym semestrze grupa uczniów z klasy pierwszej wraz z nauczycielką Wiolettą Wilk testowała nowy program i będzie kontynuować to jeszcze przez dwa lata a od września bieżącego roku, wybrana klasa 1 E realizuje innowacyjny program nauczania z fizyki.

Czytaj więcej o: Fizyka inaczej

Wtorek, 2018-05-22

Imieniny: Emila, Neleny
Nie udało się załadować pogody.